0850 441 44 55 ArabicEnglishFrenchGermanRussianTurkish
Hakkımızda - Lotos Elevator & Escalator

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

2001 yılında YENİÇAĞ ASANSÖRLERİ olarak kurulan firmamız siz değerli müşterilerimize Asansörle geçirmiş olduğunuz kısa seyahatinizde güvenli ve konforlu yolculuk yapmanız için AR-GE 'si ve tecrübeli kadrosuyla kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir


2012 yılında hizmet ağına genellikle ALIŞVERİŞ merkezleri ve HAVALİMAN 'ların da bulunan Yürüyen Merdiven, Yürüyen Düz Yol ve Yürüyen eğri yol projeleri ile dikey/düşey/doğrusal ulaşım teknolojileri Montaj ve montaj sonrası bakım hizmeti ile bir başlangıç yapan firmamız yurtiçi ve yurt dışında önemli projelere imza atmıştır.


2014 yılında  Ulusal ve Uluslararası Ticarete sunulan hizmetlerde aranan temel MARKA olduğu ve bu Marka 'nın tescilli olması gerektiğini bilinci ile LOTOS ELEVATOR olarak marka ve tescil hakkını alarak markalaşma yolunda ciddi adımlar atmıştır.


Kurulmuş olduğu günden bugüne kadar ASANSÖR VE YÜRÜYEN MERDİVEN MONTAJ-REVİZYON VE BAKIM konusunda ilk gün ki heyecan ile siz değerli müşterilerimize hizmet etmenin büyük onurunu yaşamaktadır. Geçmişin deneyimi ve geleceğin inancının birleştiği noktada bugün daha güçlü ve kararlı olarak yoluna devam etmektedir.


MİSYONUMUZ ;

Sahip olduğumuz uluslararası kalite ve güvenlik standartlarını, üstün teknoloji ve tüketici ihtiyaçlarına cevap verebilen ürün çeşitliliğini güvenirlik ve kalite anlayışıyla birleştirerek çalışmalarımızı sürdürmek.

 VİZYONUMUZ ;

Verdiğimiz hizmetlerde, sektörü en doğru şekilde takip edip süreç yönetiminde profesyonellerle çalışarak, sürekli en mükemmeli müşterilerimize sağlamak dürüstlüğe ve ticaret ahlakına duyduğu saygı daimi kılmak hizmet kalitesini, kar politikalarından daha önde tutmak. Yenilikleri yakından  takip ederek farklılıklar yaratıp sektörde kalıcı üstünlükler sağlamak.

DEĞERLERİMİZ;

Hizmet çeşitliliği, gününde teslim, kaliteli üretim öncelikli ilkemiz. Müşterilerimizle güven ve samimiyet üzerine kurulu bir iletişim ile sürekli memnuniyeti sürdürmek ve bu değerleri kaybetmemektir.

KALİTE POLİTİKAMZ;

Kalite yönetim sisteminin şartlarını, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilecek şekilde tanımlamak, uygulamak ve etkinliğini sürekli iyileştirmek,

Müşteri talep ve beklentilerini en iyi şekilde karşılamak, müşteri memnuniyetini sağlamak,

Teknolojik gelişmeleri takip ederek üretim verimliliğimizi ve rekabet gücümüzü arttırmak,

Çalışanların kalite bilinci, eğitim ve becerilerine önem vererek, verimliliğini arttırmak,

Güvenli ve emniyetli bir ortam sağlayarak çalışanlarımız için risk oluşmasını önlemek kalite politikamızdır.

Telefon
WhatsApp

Hacker Blog Oyun Hileleri Hack Haber